Зареєструватись
Головна » Новини

Інформація про конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край!».

 

17 березня 2018 року на базі Косівського інституту прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв проведено конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край!».

Організатори – департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, Івано-Франківський державний центр естетичного виховання ( директор М.В.Кузбит) ... Читати далі »

Просмотров: 448 | Додав: ifdcev | Дата: 19.03.2018

       Семінар - практикум керівників хорових колективів

 

        1 березня 2018 року на базі Галицької ЗОШ I-III ст. № ім. Я. Осмомисла відбувся обласний семінар керівників хорових колективів закладів загальної середньої  та позашкільної освіти області  на тему «Художньо – стильові орієнтири та організаційні засади роботи хорового колективу». Організатор семінару - Івано-Франківський державний центр естетичного виховання.

Відкрили  семінар директор  Галицької ЗОШ I-III ст. №1 Марія Савчук та методист Галицького районного методичного центру Надія Слободян.

... Читати далі »

Просмотров: 278 | Додав: ifdcev | Дата: 02.03.2018

 

 

Обласний конкурс солістів «Пісенний вернісаж»

 

      27-28 лютого на базі Вищого професійного училища № 13 м. Івано-Франківська та Івано-Франківського медичного коледжу, відбувся обласний конкурс «Пісенний вернісаж» серед закладів професійно-технічної та вищої освіти. Впродовж двох днів конкурсу безперервно лунала пісня, адже учасники, а їх 89, чесно і старанно боролися за перемогу, доводячи своїм співом, що не обов’язково бути професіоналом-співаком аби достойно проявити свій талант у ... Читати далі »

Просмотров: 316 | Додав: ifdcev | Дата: 01.03.2018

            Обласний конкурс хореографічних колективів

 

  21 лютого 2018 року в приміщенні Івано-Франківського муніципального центру дозвілля відбувся обласний конкурс хореографічних колективів, з метою збереження, розвитку та популяризації танцювального мистецтва.

... Читати далі »

Просмотров: 446 | Додав: ifdcev | Дата: 22.02.2018

Семінар-практикум музичних керівників

професійно-технічної та вищої освіти

   13 лютого 2018 року за ініціативи Івано-Франківського державного центру естетичного виховання відбувся семінар-практикум керівників музичних гуртків закладів професійно-технічної та вищої освіти на тему «Робота з учнівським хоровим колективом в сучасних умовах» на прикладі Народного художнього колективу «Гердани» ВПУ № 21 м. Івано-Франківська та «Особливості вокальної техніки у естрадному мистецтві» за участю керівника гуртка ІФДЦЕВ Ватащук Вікторії.

&nb ... Читати далі »

Просмотров: 257 | Додав: ifdcev | Дата: 14.02.2018

Обласне свято «Розколяда»

19 січня 2018 року, у приміщенні обласної філармонії, за ініціативи департаменту освіти, науки і молодіжної політики облдержадміністрації та Івано-Франківського державного центру естетичного виховання, ... Читати далі »

Просмотров: 309 | Додав: ifdcev | Дата: 22.01.2018

    З 12 по 19 грудня проходив обласний конкурс фольклорно-етнографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти. В конкурсі взяли участь 31 колектив з 19 районів (міст) нашої області.

        Організатори конкурсу – департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, ... Читати далі »

Просмотров: 465 | Додав: ifdcev | Дата: 20.12.2017

      Завершився один з улюблених творчих заходів учнівської та студентської молоді – обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів закладів професійно-технічної та вищої освіти, який тривав вподовж грудня. В конкурсі взяли участь 19 закладів професійно-технічної та 19 закладів вищої освіти області.

   Організатор конкурсу &ndas ... Читати далі »

Просмотров: 418 | Додав: ifdcev | Дата: 18.12.2017

    12 грудня 2017 р. в м. Івано-Франківську в Міському будинку вчителя відбувся семінар керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва з напряму «Бісероплетіння» закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

  Організатором обласного семінару є Івано-Франківський державний центр естетичного виховання.

  Для розкриття теми семінару «Бісероплетіння Прикарпаття – перспективи сучасного розвитку» було запрошено провідних митців Прикарпаття: С. Флис - краєзнавця, старшого наукового працівника музею етнографії та екології Карпатського краю у м. Яремче, члена Національної спілки краєзнавців України, І. Глембінську ... Читати далі »

Просмотров: 396 | Додав: ifdcev | Дата: 13.12.2017

    «Скажемо СНІДу НІ! Твоє життя – твій вибір»

 

      01-08 грудня 2017 р., у фортечній галереї «Бастіон», за ініціативи Івано-Франківського державного центру естетичного виховання спільно з департаментом охорони здоров'я облдержадміністрації, обласним лікувально-фізкультурним центром «Здоров´я» і обласним Комітетом товариства Червоного Хреста, триває обласний конкурс плакатів серед учнів та студентів закладів професійно-технічної ... Читати далі »

Просмотров: 381 | Додав: ifdcev | Дата: 04.12.2017

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 »