Зареєструватись
Головна » Новини

          В Івано-Франківському  ВПУ №13,  для  учнів  ІІ-ІІІ  курсів, 29 січня  2015р.,  відбувся Університет технічних знань на тему: «Вчені і винахідники, які змінили світ».

         Завідувач відділом економіко-виробничої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка  Пасяка Н.М., ознайомила             молодь з цікавими  ідеями, новими винаходами  та пропозиціями   в області науки і техніки. Була представлена слайд-презентація  про видатних учених які  змінили світ, а також презентувала нові видання книг з винаходами  знаменитих людей  Прикарпаття . Організатор заходу – завідувач лабораторії ІФДЦЕВ Гладка С.Б.

 

Просмотров: 364 | Додав: ifdcev | Дата: 30.01.2015

         29 січня 2015 року,  у приміщенні обласної філармонії,  за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації,  відбувся обласний конкурс “Розколяда”. Професійно-технічну освіту області на конкурсі представили фольклорні колективи вищого професійного училища №21м.Івано-Франківська (кер.В.Яковишин,  О.Терешкун)  та Івано-Франківський професійний ліцей автомобільного транспорту та будівництва (кер.О.Івасюк, Н.Білодід). Слід відзначити, що ці колективи є переможцями обласного конкурсу театрів фольклору та драматичних колективів, організований та проведений Івано-Франківським державним центром естетичного виховання у грудні 2014 року .

 

Просмотров: 384 | Додав: ifdcev | Дата: 30.01.2015

            28 січня 2015 року, згідно спільного плану роботи ІФДЦЕВ та методичного кабінету управління культури Івано-Франківського МВК,    у  Центральному  Народному  домі,   в рамках Університету  духовного  відродження,   відбувся  тематичний концерт «До волі святої  ідучи»,  присвячений Дню Соборності та Свободи України і Дню пам'яті Героїв Крут  та воїнам АТО. Педагогічним працівникам, майстрам та   учням професійно-технічних навчальних закладів міста  представили концертну програму  муніципальні колективи: капела бандуристів, оркестр народної музики «Рапсодія», тріо бандуристів «Намисто», а також народні аматорські колективи: хор «Золота заграва», жіночий вокальний ансамбль «Любисток», чоловічий вокальний ансамбль «Черемош&raq ... Читати далі »

Просмотров: 385 | Додав: ifdcev | Дата: 30.01.2015

26 листопада 2014 року для учнів професійно-технічних навчальних закладів міста  Івано-Франківська, в Центральному народному домі (вул.Шевченка,1) відбувся  Університет духовного відродження «Свіча пам'яті», присвячений пам'яті жертв Голодомору.

Просмотров: 357 | Додав: ifdcev | Дата: 27.11.2014

          Талановита молодь  ПТНЗ і  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  області  демонструвала свою творчу майстерність на  конкурсі фоторобіт                       «Я – частинка душі України»,  який відбувся 25 листопада  2014 року  в фортечній галереї «Бастіон».

         Організатор конкурсу - Івано-Франківський  державний центр естетичного виховання.

        Конкурс проводився з метою підвищення ролі мистецтва фотографії у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління, популяризації кращих робіт юних фотоаматорів.

 &nb ... Читати далі »

Просмотров: 458 | Додав: ifdcev | Дата: 26.11.2014

              18 листопада 2014 року, на базі Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею,  за ініціативи Івано-Франківського державного центру естетичного виховання, відбувся обласний семінар-практикум бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Бібліотека - простір ідей та інновацій для молоді». Мета семінару - підвищення фахового рівня бібліотечних працівників та визначення стратегії оновлення діяльності бібліотек навчальних закладів у сучасних соціально-економічних умовах, підвищення рівня бібліотечно-інформаційної діяльності, посилення ролі бібліотеки в забезпеченні навчально-виховного процесу та вивченні передового досвіду бібліотекарів ПТНЗ.

            У заході взяли участь: начальник управління професійно-технічної, ... Читати далі »

Просмотров: 514 | Додав: ifdcev | Дата: 19.11.2014

             Про синів України, юнаків, які віддали своє життя за волю і незалежність України у різні часи становлення нашої  держави  - така основна тематика Університету музичного виховання, який відбувся 12 листопада у Центральному народному домі. Учні професійно-технічних навчальних закладів Івано-Франківська, разом із своїми педагогічними наставниками, мали змогу ознайомитися з сучасними музичними композиціями, написаними на тему Революції гідності, героїв Майдану і подіям на Сході України. В концерті взяли участь муніципальний хор «Галицькі передзвони», гурти «Будьмо» та «Дівчата заходу», Василь Мельникович, Оксана Сливка, Вікторія Ватащук та інші. З глибокими словами та вірою в перемогу України, до учнів звернувся Ігор Гурик  - батько Героя Небесної Сотні, нашого земляка, Романа Гурика, який загинув від кулі снайпера на в ... Читати далі »

Просмотров: 393 | Додав: ifdcev | Дата: 13.11.2014

        Одним із найважливіших завдань сьогодення є створення умов для вільного розвитку особистості, формування її соціально-громадського досвіду та адаптації до життя у суспільстві. Саме з такою метою  11 листопада  2014 року для учнів ВПУ СОТ м.Івано-Франківська був проведений університет технічних знань на тему: «Технічна творчість – простір ідей та інновацій для молоді».

          Цікавими  ідеями , новими винаходами  та пропозиціями   в області науки та техніки  поділилася з учнями І-ІІІ курсів завідувач відділом економіко-виробничої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка  Пасяка Н.М. Для молоді була представлена слайд-презентація  про видатних учених які  змінили світ, а також  ознайомила з винаходами  знаменитих людей  При ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Просмотров: 377 | Додав: ifdcev | Дата: 12.11.2014

       06  листопада  2014 року на базі ЦПТО №1м.Івано-Франківська  відбувся  університет правових знань «Молодь і закон»  на тему: «Звільнення неповнолітніх від покарання із застосуванням  заходів виховного характеру». Захід   провів дільничний  інспектор, старший лейтенант  Віталій Лабант.     Окрім викладу лектором основного матеріалу, відбувся конструктивний тематичний діалог з учнями  навчального закладу.

 

Просмотров: 325 | Додав: ifdcev | Дата: 07.11.2014

          Україна – це серце Європи. Цей вислів знає кожен, та не кожен замислюється, що він означає. Насамперед, наша Вітчизна є європейською країною не тому, що її територія – центр Європи, а тому, що українці сповідують принципи свободи й незалежності, які підтримані багатьма державами.    

          З метою   формування у підростаючого покоління потреби жити у новому суспільстві, спонукання підлітків до висловлювання власної думки через творчість  про європейське майбутнє України, виховання високих моральних якостей, виявлення талановитої молоді та сприяння її творчій реалізації,      30 жовтня 2014 року  в приміщенні фортечної галереї «Бастіон»    відбувся конкурс стіннівок  «Моє майбутнє – Україна євро ... Читати далі »

Просмотров: 875 | Додав: ifdcev | Дата: 31.10.2014

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 19 »