Зареєструватись
Головна » Новини

       14 травня ц.р. відбувся заключний  концерт переможців обласного конкурсу «Бурштинове намисто» серед аматорських колективів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації,  в рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

         У концертній  програмі  мистецькі колективи представили глядачам тематику шевченкіани, твори Кобзаря; українські народні пісні і танці, сучасну музику.

          Окремими тематичними творами учасники концерту привітали жінок з нагоди Дня матері, який відзначається у травні.

         У концерті взяли участь творчі колективи та окремі виконавці Івано-Франківського професійного політехн ... Читати далі »

Просмотров: 239 | Додав: ifdcev | Дата: 15.05.2014

       11 травня 2014 року на площі Ринок м. Івано-Франківську  відбулася виставка-ярмарок технічної творчості  і декоративно-ужиткового мистецтва  серед учнів ПТНЗ  та студентів  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області, присвячена 200-річниці від дня народження  Т.Г. Шевченка  та Дню міста  Івано-Франківська.

       Організатори – департамент  освіти,  науки, сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації,  Івано-Франківський державний центр естетичного виховання.

         Виставка-ярмарок стала звітом про проведену роботу навчальних закладів за рік. Продемонструвала технічний, творчий потенціал  учнів і студентів. На ярмарку було представлено близько 800 експонатів з  24 навчальних закладів області.

... Читати далі »

Просмотров: 275 | Додав: ifdcev | Дата: 12.05.2014

           23 квітня 2014 року,  в рамках відзначення 28 річниці Чорнобильської катастрофи,   у Центральному народному домі м.Івано-Франківська для учнів, викладачів та майстрів професійно-технічних навчальних закладів міста  відбувся Університет духовного відродження, тематичний вечір-реквієм  «Чорний біль над білим цвітом».

 Організатори - Івано-Франківський державний центр естетичного виховання та методичний кабінет управління культури міськвиконкому.

       "Минуло 28 рокiв, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув  безслiдно, вiн розплодив по свiту багато трагедiй; вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спо ... Читати далі »

Просмотров: 193 | Додав: ifdcev | Дата: 23.04.2014

        16 квітня в Центральному народному домі м.Івано-Франківська  відбувся Університет духовного відродження – молитовне дійство – Хресна дорога  за участі учнів професійно-технічних навчальних закладів та аматорів  Богородчанського народного дому.

         Хресна дорога – це  духовний скарб, який  переносить нас думкою у ту сиву давнину, коли Пилат засудив Ісуса Христа на смерть. Розважаючи про Христові страсті, Його терпіння і муки, ми подумки йдемо за Ісусом аж на гору Голгофту, де було виконано вирок смерті - розп'яття.

         Захід проведений за ініціативи Івано-Франківського державного центру естетичного виховання та методичного кабінету управління культури Івано-Франківського міськвиконкому. 

Просмотров: 172 | Додав: ifdcev | Дата: 17.04.2014

        Івано-Франківський  державний  центр  естетичного виховання (директор Кузбит М.В.) завершив  щорічний обласний конкурс аматорських колективів  - творчий звіт професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

        У конкурсі, що став звітом про проведену роботу в позанавчальний час, взяло участь  понад 1500 учнів та студентів із 42 ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. області.

         Аматорські колективи навчальних закладів представили на конкурс широку жанрову  мистецьку палітру – музичну, танцювальну,  драматичну, інструментальну.

         На високому професійному рівні танцювальний жанр п ... Читати далі »

Просмотров: 253 | Додав: ifdcev | Дата: 14.04.2014

           За підсумками обласного конкурсу читців «Могутнє, віще слово Кобзаря»  серед учнів ПТНЗ, що відбувся у листопаді 2013 року,  Івано-Франківський державний центр естетичного виховання рекомендував учня Отинійського ПЛЕТ Присяжнюка Руслана для участі у Всеукраїнському відкритому конкурсі читців, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

             Конкурс був проведений 4-6 квітня 2014 року в м. Києві на базі Українського державного центру позашкільної освіти. На конкурсі Руслан прочитав поему «Кавказ» Т.Г.Шевченка.

            За підсумками журі Всеукраїнського відкритого конкурсу читців Присяжнюк Руслан нагороджений Дипломом першого ступеня.

... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Просмотров: 173 | Додав: ifdcev | Дата: 11.04.2014

            Розпочався щорічний обласний конкурс аматорських колективів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

         Івано-Франківський державний центр естетичного виховання, як організатор конкурсу, проводить його з метою покращення творчих здібностей учнівської та студентської молоді у різних видах мистецтва, сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, збагачення репертуару і підвищення виконавської майстерності, розвитку і популяризації аматорського мистецтва, виховання у молоді загальнолюдської культури, залучення її до джерел народної  творчості та глибокого вшанування творчості великого Кобзаря.

        Впродовж першого конкурсного тижня свої творчі здобутки продемонстрували  аматорські колективи ... Читати далі »

Просмотров: 354 | Додав: ifdcev | Дата: 07.04.2014

            01 квітня ц.р. в Івано-Франківському державному центрі естетичного виховання,  відбувся  ІІ тур обласного  конкурсу бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів «Бібліотекар – виховник – порадник» (наказ департаменту освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації від 05.02.2014 р. №66).           

            Мета конкурсу  - удосконалення рівня професійної культури бібліотекарів навчальних закладів, посилення ролі навчальної, науково-популярної, художньої книги в навчанні та вихованні, поліпшення бібліотечного обслуговування учнів,  виховання в учнів інформаційної культури, любові до книги, розвитку пізнавальних інтересів і здібностей,  покращення інфо ... Читати далі »

Просмотров: 270 | Додав: ifdcev | Дата: 01.04.2014 | Коментарі (0)

      26 березня 2014 року за ініціативи Івано-Франківського державного центру естетичного виховання,  в приміщенні обласної універсальної  наукової бібліотеки  ім. І Франка, відбувся університет технічних знань «Творчі задуми учнівської молоді у виробах декоративно-ужиткового  і образотворчого мистецтва».

       Метою заходу є вивчення, підтримка та розвиток декоративно-ужиткового  і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів обдарованої  учнівської молоді,  повага до національної культурної спадщини.

        В рамках університету технічних знань  ліцеїсти Івано-Франківського професійного будівельного ліцею із спеціальності «монтажник експозицій та художньо-оформлювальних робіт»,  представили твори образ ... Читати далі »

Просмотров: 240 | Додав: ifdcev | Дата: 27.03.2014 | Коментарі (0)

        12 березня 2014 року на базі вищого професійного училища № 13 м.Івано-Франківська  відбувся  університет правових знань «Молодь і закон» на тему: «Права і обов’язки батьків щодо виховання дітей та відповідальність за скоєння злочину ними». 

           Захід   провів дільничний  інспектор Гобрей Віталій Анатолієвич.

          Окрім викладу основного матеріалу, учні навчального закладу активно брали участь в обговоренні теми заходу та актуальних питань.

 

... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Просмотров: 182 | Додав: ifdcev | Дата: 12.03.2014

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 »