Головна » Новини » Відбувся університет правових знань "Молодь і закон"
09:04
Відбувся університет правових знань "Молодь і закон"

        4 лютого 2014 року на базі вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки, згідно плану роботи Івано-Франківського державного центру естетичного виховання, відбувся  університет правових знань «Молодь і закон», який  провели дільничний  інспектор  Чудик Богдан Ярославович та методист ІФДЦЕВ Деделюк Світлана Михайлівна. Окрім викладу основного матеріалу, учні навчального закладу активно брали участь у діалозі по темах, обговорюваних на заході.

     Мета університету -  розвиток  правової свідомості та культури молоді, поваги до законності та правопорядку у суспільстві.

       Основним завданням університету правових знань «Молодь і закон» є співпраця із правоохоронними органами, щодо надання правових знань учнівській молоді, свідомого ставлення  до своїх прав і обов’язків, виховання почуття громадського обов’язку, проблемах профілактики правопорушень, пияцтва, куріння серед учнів,  поваги до законів і правил людського співжиття, готовності дотримуватись і використовувати закріпленні в них вимоги, що виражають волю і інтереси народу, рішучої боротьби з порушеннями законів. Разом з тим, знання молодою людиною своїх прав і обов’язків розширює можливості їх реалізації, у тому числі й у власних інтересах. Подібні  правові   заходи   проводяться    щомісяця в        різних професійно-технічних навчальних закладах області (згідно графіка).

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 356 | Додав: ifdcev | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зареєструватись