Головна » Новини » Обласний конкурс образотворчого мистецтва
09:27
Обласний конкурс образотворчого мистецтва

Обласний конкурс образотворчого мистецтва

 

16 лютого 2019 року  на базі Навчально-наукового  Інституту мистецтв Івано-Франківського Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся конкурс з образотворчого мистецтва для здобувачів освіти закладів загальної середньої та  позашкільної освіти  області.

Організатори – департамент  освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації,  Івано-Франківський державний центр естетичного виховання.

Мета конкурсу це виявлення обдарованих учнів та вихованців, сприяння їх творчому розвитку, надання допомоги у подальшому професійному самовизначенню, а також пропагування кращих зразків образотворчого мистецтва та шанобливого ставлення до відродження духовної культури українського народу.

В обласному етапі конкурсу взяли участь 60  учнів та вихованців  закладів загальної середньої та  позашкільної освіти  області.

Професійне журі  високо оцінили  художню майстерність творчих робіт  талановитої молоді.

Усі роботи сповнені великою любов'ю до образотворчого мистецтва, тим самим підкреслюючи, що мистецтво – це прекрасне, досконале джерело  продовження традицій і невід'ємна частина національної культури.

Переглядів: 436 | Додав: ifdcev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зареєструватись