Головна » Новини » Обласний конкурс іграшок-сувенірів
09:23
Обласний конкурс іграшок-сувенірів

Конкурс іграшок-сувенірів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти області

      20 листопада 2019р. в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка проведено конкурс іграшок-сувенірів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Організатори – департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, Івано-Франківський державний центр естетичного виховання ( директор Михайло Кузбит).

    Конкурс іграшок-сувенірів проводився з метою залучення молодого покоління до джерел творення українського народного мистецтва, популяризації дитячої художньої творчості та розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні робіт з використанням традиційних матеріалів і різних технік.

       212 переможців ІІ районного(міського) етапу з трьох вікових груп стали учасниками обласного етапу конкурсу.

     На конкурс обласного етапу було представлено понад 240 найкращих творчих робіт з 14 районів та 6 міст, які вразили своєю неповторністю, оригінальністю, тематичною спрямованістю. Конкурсні вироби виготовлені в різних техніках і з різних матеріалів. Роботи виготовлені з глини, тіста, соломи, дерева, паперу, бісеру, макаронних виробів, а також квілінг, аплікація з фетру, декупаж, оригамі, вишивка, розпис, малюнок на склі, м'яка іграшка, ляльки-мотанки, автентичні іграшки-сувеніри та інші були художньо довершеними і відповідали вимогам сучасного дизайну. В них органічно поєднались національні художні традиції і сучасні тенденції формотворення. А це свідчить про досить високий виконавський рівень та  майстерність авторів.

      Компетентне журі відзначили складність виконання творчих робіт, художньо-естетичне оформлення , оригінальність задумів з українськими народними традиціями, збереження ігрової функції, використання різноманітних технік та матеріалів.

     В цілому конкурс сприяє вихованню національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, стимулює розвиток творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт.

 

 

 

Переглядів: 238 | Додав: ifdcev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зареєструватись