Головна » Новини » Нарада ІФДЦЕВ
08:12
Нарада ІФДЦЕВ

Організаційно методична нарада

 

      11 вересня в актовій залі обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти, відбулася організаційно - методична нарада за участю методистів (інспекторів) районних (міських) відділів освіти, ОТГ, директорів ЦДТ області на тему: «Організація виховної та позаурочної роботи по художньо-естетичному напряму у закладах загальної середньої, позашкільної освіти області на 2019-2020 н. р».

     У нараді взяли участь провідний спеціаліст відділу позашкільної освіти та роботи з інтернатними закладами департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Лесів Надія Михайлівна, директор Івано-Франківського державного центру естетичного виховання Кузбит Михайло Володимирович та методисти ІФДЦЕВ.

     Учасники наради обговорили та узагальнили нові підходи в проведенні конкурсів, виставок і форм організації виховної та позаурочної діяльності художньо-естетичного циклу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області. 

   Івано-Франківським державним центром естетичного виховання було враховано всі пропозиції та побажання методистів (інспекторів) районних (міських) відділів освіти, ОТГ, директорів ЦДТ області.

 

Переглядів: 303 | Додав: ifdcev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зареєструватись