Головна » Новини » НАРАДА
09:14
НАРАДА

Організаційно-методична нарада методистів   (інспектори),   районних   (міських) відділів освіти, ОТГ   та директорів   ПНЗ

    19 вересня 2017 р. в актовій залі обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти, відбулася нарада методистів (інспекторів), районних (міських) відділів освіти, ОТГ та директорів ПНЗ на тему: «Організація виховної та позаурочної роботи художньо-естетичного напряму у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області на 2017-2018 н. р».

         У нараді взяли участь начальник відділу позашкільної освіти та роботи з інтернатними закладами, управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки та молодіжної політики облдержадміністрації – Опалко Ірина Михайлівна, директор Івано-Франківського державного центру естетичного виховання – Кузбит Михайло Володимирович, методисти ІФДЦЕВ.

        Учасники наради визначили пріоритетні напрями щодо змісту, методів та форм організації виховної та позаурочної діяльності художньо-естетичного циклу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області та узагальнили нові підходи в проведенні конкурсів, виставок та ін..

Переглядів: 491 | Додав: ifdcev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зареєструватись