Головна » Документи » Накази

Наказ департаменту освіти, науки та молодіжної політики №564 від 22.10.2018р.
29.10.2018, 11:13


 
   

УКРАЇНА

         ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

   ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ та молодіжної політики                                                        

__

                      

                                                 НАКАЗ

 від 22.10.2018 р.             м. Івано-Франківськ             № 564                      

 

 

Про проведення обласного

конкурсу театрів  фольклору

та драматичних колективів

серед учнів закладів

професійно-технічної  освіти

 

   Відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на     2016-2023 роки, затвердженої  рішенням  обласної  ради  від  25.12.2015 р.

42-2/2015 (зі змінами від 10.06.2016 р. № 218-5/2016, від 09.12.2016 р.

 342-11/2016,  від  10.03.2017  р.   № 445-13/2017,  від   30.06.2017  р.

 542-16/2017,   від  08.12.2017  р.    679-19/2017,  від   02.03.2018  р.  

№ 820-20/2018, від 22.06.2018р. № 871-22/2018), з метою залучення учнів до відродження народних традицій, пропаганди українського фольклору та етнографії, збереження звичаїв та обрядів серед учнівської молоді, залучення її до участі в національно-релігійних святах, забезпечення змістовного дозвілля

 

НАКАЗУЮ:

1. Івано-Франківському державному центру естетичного виховання (Кузбит М.В.):

1.1. Організувати і провести у грудні 2018 року II етап обласного конкурсу театрів фольклору та драматичних колективів серед учнів закладів професійно – технічної освіти (далі – Конкурс) відповідно до графіка його проведення (додаток 1).         

1.2. Провести  21 - 23.11.2018 р.  попереднє прослуховування та відбір учасників Конкурсу  (по закладах професійно – технічної освіти).

2. Затвердити склад журі обласного конкурсу театрів фольклору та драматичних колективів серед учнів закладів професійно – технічної освіти   (додаток 2).

3. Директорам  закладів професійно – технічної освіти:                                   

3.1. Надіслати до 27.11.2018 р. на електронну адресу ІФДЦЕВ ifdcev@ukr.net інформацію про проведення I етапу Конкурсу у закладі.   

3.2. Забезпечити  участь переможців I етапу у II етапі Конкурсу.

4.  Директорам закладів професійно-технічної  освіти, на базі яких буде відбуватися  II етап Конкурсу, забезпечити належні умови його проведення.

5. Видатки на проведення Конкурсу провести за рахунок коштів департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, передбачених на реалізацію інших програм та заходів у сфері освіти (підпрограма 4 «Обдаровані діти», п.4.10 ),  згідно  кошторису (додаток 3).

6. Координацію роботи щодо проведення Конкурсу покласти на директора  Івано-Франківського державного центру естетичного виховання М.В.Кузбита.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту - начальника управління освіти і науки І.О.Гаврилюка. 

 

Директор департаменту                                                             Віктор Кімакович

 

 

 

 

У М О В И

 

про проведення  обласного конкурсу театрів фольклору та драматичних колективів серед учнів закладів  професійно-технічної освіти та

студентів закладів вищої освіти, які здійснюють

підготовку молодших спеціалістів

 

I.Загальні положення

 

1. Положення про обласний конкурс театрів  фольклору та драматичних колективів серед учнів закладів  професійно-технічної освіти та студентів закладів вищої освіти, які здійснюють  підготовку молодших спеціалістів (далі - Положення) регулює порядок проведення обласного конкурсу театрів  фольклору та драматичних колективів.

 

2. Положення розроблене відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25.12.2015р. №42-2/2015 (зі змінами).

 

3. Метою Положення є визначення  порядку та умов проведення обласного конкурсу театрів фольклору та драматичних колективів серед учнів закладів професійно – технічної освіти та студентів закладів вищої освіти, які здійснюють  підготовку молодших спеціалістів (далі - Конкурс).

 

                                                       II. Організація Конкурсу

 

 1. Конкурс проводиться щорічно департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації та Івано-Франківським державним центром естетичного виховання (далі - ІФДЦЕВ).

 

 2. Метою Конкурсу є залучення учнів та студентів до відродження народних традицій, пропаганди українського фольклору та етнографії, збереження звичаїв та обрядів серед учнівської та студентської  молоді, залучення її до участі в національно-релігійних святах, забезпечення змістовного дозвілля.

 

3. Конкурс проводиться у два етапи:

І етап  - на рівні закладу освіти (між навчальними групами);

ІІ етап - на обласному рівні.   

 

4. Місце, дата, час проведення Конкурсу визначаються наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

5. Наказ департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації надсилається у заклади освіти та оприлюднюється на офіційному сайті ІФДЦЕВ не пізніше, ніж за 30 календарних днів до початку Конкурсу.

 

6. Заявки для участі в Конкурсі подаються у довільній формі в ІФДЦЕВ у електронному вигляді за 10 днів до визначеної дати проведення Конкурсу та в 5 примірниках  у день проведення Конкурсу у паперовій формі за підписом директора  закладу.

        

IІІ. Вимоги до конкурсної програми та критерії оцінювання виступів

 

1. Заклад професійно - технічної та вищої освіти на Конкурс  представляє  один колектив  (переможець I етапу  на рівні закладу освіти)  в таких номінаціях: «Драматичні колективи» або «Фольклорно-етнографічні колективи».

 

2. Учасники Конкурсу мають право добирати уривки з вистав або театральних  мініатюр, один з обрядів чи звичаїв, що побутують серед українського народу (у вигляді малого сценічного дійства).

 

 3. Тривалість дійства не повинна перевищувати  15 хвилин. 

 

4. Критерії оцінювання виконання програми здійснюється за               5– бальною шкалою:

 

5  високий рівень – (колектив демонструє високий рівень акторської гри, розкриття художнього образу; правильно підібрана тематика  сценічного дійства; культура поводження на сцені та зовнішній вигляд на високому рівні; гармонійно поєднані декорації, світло та музичний супровід в постановці; присутні оригінальність, інтерпретація, творчий підхід  та самобутність виступу);

         4  достатній рівень – (колектив демонструє добрий рівень акторської гри, але допускає незначні неточності у сценічному дійстві; артистизм, розкриття художнього образу, культура поводження на сцені, зовнішній вигляд на доброму рівні; відсутні оригінальність, інтерпретація та творчий підхід);

         3 середній рівень – (колектив виконав програму, але допустив ряд помилок під час акторської гри; відсутні артистизм, розкриття художнього образу, культура поводження на сцені; естетика зовнішнього вигляду на задовільному  рівні);

2  посередній рівень – (колектив  допускає багато помилок в акторській грі; відсутня культура поводження на сцені; тематика сценічного дійства не відповідає художньому образу);

 1  низький рівень - (колектив не зміг виконати конкурсну програму).    

 

 

ІV. Визначення та нагородження переможців ІІ етапу Конкурсу

 

1. Для оцінювання виступів учасників ІІ етапу Конкурсу та визначення переможців утворюється журі Конкурсу, склад якого затверджується наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

2. Переможцями вважаються учасники Конкурсу, які посіли І,II,ІІІ місця відповідно до набраної кількості балів у кожній номінації, окремо серед закладів професійно – технічної  та вищої освіти.         

                            

3. Результат проведення ІІ етапу Конкурсу затверджується відповідним наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації на підставі протоколу журі.

 

V. Фінансування

 

1. Витрати на відрядження учасників Конкурсу та осіб, що їх супроводжують, здійснюються за рахунок коштів закладів освіти.

 

2. Витрати на проведення ІІ етапу Конкурсу та нагородження переможців здійснюється за рахунок департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації у межах визначених кошторисних призначень.

Категорія: Накази | Додав: ifdcev
Переглядів: 52 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зареєструватись