Головна » Документи » Накази

Наказ департаменту освіти, науки та молодіжної політики №501 від 17.09.2018р.
25.09.2018, 11:32

  УКРАЇНА

 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ та молодіжної політики

__

 

НАКАЗ

17.09. 2018 р.                                      м. Івано-Франківськ                                                № 501

 

 

Про проведення

обласного конкурсу

солістів «Пісенний дивограй» серед

здобувачів освіти закладів загальної

середньої та позашкільної освіти

 

Відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 25.12.2015 р. № 42-2/2015 зі змінами від 10.06.2016 р. № 218-5/2016, від 09.12.2016 р. № 342-11/2016, від 10.03.2017 р. № 445-13/2017, від 30.06.2017 р. № 542-16/2017, від 08.12.2017 р. № 679-19/2017, від 02.03.2018 р. № 820-20/2018, від 22.06.2018 р. № 871-22/2018, з метою популяризації сучасної української пісні, пропаганди, підтримки та розвитку вокального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності, розширення репертуарного кругозору учасників конкурсу, налагодження творчих контактів між керівниками вокальних колективів, виховання високої духовності та культури в молодіжному середовищі, змістовного проведення дозвілля молоді

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести 24 жовтня 2018 р. о 10 год. обласний конкурс солістів «Пісенний дивограй» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти в приміщенні Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру (с. Угорники вул. Тополина, 6).

2. Затвердити склад журі (додаток 1).

3. Фінансування витрат на проведення обласного конкурсу провести за рахунок коштів департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, передбачених на реалізацію інших програм та заходів у сфері освіти (підпрограма 4 «Обдаровані діти», п. 4.10), згідно з кошторисом (додаток 2).

4. Керівникам місцевих органів управління освітою:

4.1 Забезпечити проведення I етапу конкурсу (шкільного) з 01.10.2018 по 08.10.2018 р.

4.2. До 15.10.2018 р. провести ІІ етап конкурсу (районний, міський). Взяти до уваги, що учні і вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад беруть участь у ІІ етапі конкурсу за територіальним принципом в районах і містах.

4.3. До 17.10.2018 р. надіслати на електронну адресу ІФДЦЕВ ifdcev@ukr.net інформацію про проведення ІI етапу конкурсу.

4.4. Забезпечити своєчасну явку і відповідну безпеку здоров'я та життя учасників обласного конкурсу.

4.5. Фінансування витрат на відрядження учасників обласного конкурсу провести за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.

5. Координацію роботи щодо проведення обласного конкурсу покласти на директора Івано-Франківського державного центру естетичного виховання М.В. Кузбита.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор департаменту                                    Віктор Кімакович

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до наказу департаменту освіти,

науки та молодіжної політики

облдержадміністрації

від 17.09.2018 р.  № 501

 

Склад журі

обласного конкурсу солістів «Пісенний дивограй» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти

 

 

 

М.Кузбит

Голова журі:

 

-директор Івано-Франківського державного центру естетичного виховання, Заслужений працівник культури України

 

 

 

І.Опалко

Члени журі:

 

-начальник відділу позашкільної освіти та роботи з інтернатними закладами управління дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації

С.Деделюк

-в.о заступника директора Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

Г.Салабай

-методист Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

С.Бойків

-керівник гуртка ВХПУ № 3 м. Івано-Франківська

 

В.Михайлович

-керівник гуртка Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

О.Терешкун

-керівник гуртка ВПУ № 21 м. Івано-Франківська

 

Л.Береговська

-керівник гуртка Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

 

 

 

 

 

У М О В И

 

про проведення обласного конкурсу солістів «Пісенний дивограй» серед  здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти

 

 

І. Загальні положення

 

1. Обласний конкурс солістів «Пісенний дивограй» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти області (далі: Конкурс) проводиться окремо для учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти області.

 

2. Мета Конкурсу – популяризація сучасної української пісні, пропаганда, підтримка та розвиток вокального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності, розширення репертуарного кругозору учасників конкурсу, налагодження творчих контактів між керівниками вокальних колективів, виховання високої духовності та культури в молодіжному середовищі, організація змістовного проведення дозвілля молоді.

 

II. Організація Конкурсу

 

1. Конкурс проводиться департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації та Івано-Франківським державним центром естетичного виховання.

 

2. Безпосереднє керівництво Конкурсом покладається на Івано-Франківський державний центр естетичного виховання.

 

 

3. Конкурс проводиться у три етапи:

І етап Конкурсу - шкільний рівень окремо серед:

учнів закладів загальної середньої освіти;

вихованців закладів позашкільної освіти області.

ІІ етап Конкурсу - районний (міський) рівень окремо серед:

учнів закладів загальної середньої освіти;

вихованців закладів позашкільної освіти області.

ІІІ етап Конкурсу - обласний рівень окремо серед:

учнів закладів загальної середньої освіти;

вихованців закладів позашкільної освіти області.

Учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад беруть участь в Конкурсі за територіальним принципом.

 

4. Склад оргкомітету та журі (в які входять представники району, міста та ОТГ) ІІ етапу Конкурсу затверджується наказами відповідних місцевих органів управління освітою, а ІІІ етапу Конкурсу – наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

5. Заявки для участі в Конкурсі подаються у довільній формі в Івано-Франківський державний центр естетичного виховання за 10 днів до визначеної дати проведення Конкурсу за підписом керівника місцевого органу управління освітою та з підсумковим наказом.

 

6. Учні та вихованці прибувають до місця проведення Конкурсу, організовано у супроводі керівника, зі списком учасників, підписаним директором закладу освіти.

 

 

III. Проведення Конкурсу

 

1. Конкурс проводиться щорічно.

 

2. Публікація наказу про проведення ІІІ етапу Конкурсу в друкованих засобах масової інформації та оприлюднення його на офіційному веб-сайті Івано-Франківського державного центру естетичного виховання, здійснюються не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку Конкурсу.

 

3. У наказі про проведення Конкурсу повинна міститися інформація про місце, дату і час проведення Конкурсу.

 

 

IV. Вимоги до конкурсної програми

1. Район (місто) серед закладів загальної середньої освіти представляє на Конкурс двох переможців II етапу (районного, міського) в таких номінаціях: «Українська популярна музика» (пісні сучасних, вітчизняних композиторів та народні пісні) та «Світовий хіт» (пісні зарубіжних композиторів).

2. Район (місто) серед закладів позашкільної освіти представляє на Конкурс переможців II етапу в таких номінаціях: «Українська популярна музика» (пісні сучасних, вітчизняних композиторів та народні пісні) та «Світовий хіт» (пісні зарубіжних композиторів).

3. Учасники Конкурсу мають право на самостійний вибір форми музичного супроводу – фонограма «мінус», acapella, живий акомпанемент або інструментальна фонограма, записана на електронних носіях.

4. Критерії оцінювання виконання програми здійснюється за 5 – бальною шкалою:

5 високий рівень – (чистота інтонування, використання динамічних відтінків, інтерпретація, художньо-емоційний виклад твору, вокальна культура, вміння правильно поводитись на сцені та проявляти індивідуальність);

4 достатній рівень – (незначні неточності у чистоті інтонування, відсутні динамічні відтінки, інтерпретація; естетика зовнішнього вигляду та художньо-емоційний виклад твору на доброму рівні);

3 середній рівень – (допущено ряд помилок у чистоті інтонування та техніці виконання, естетика зовнішнього вигляду на задовільному рівні, відсутня сценічна культура);

2 посередній рівень – (допущено багато помилок у чистоті інтонування та техніці виконання, зовнішній вигляд на незадовільному рівні);

1 низький рівень – (учасник не зміг виконати твір).

 

 

V. Визначення та нагородження переможців Конкурсу

 

1. На підставі протоколів журі ІІ етапу Конкурсу визначаються переможці. Результати проведення цього етапу затверджується наказом місцевого органу управління освітою. Переможці ІІ етапу (I місце) рекомендуються для участі у ІІІ етапі.

 

2. Результат проведення ІІІ етапу Конкурсу на підставі протоколу обласного журі затверджується відповідним наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації.

 

3. Переможцями вважаються учасники Конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів за результатами ІІІ етапу Конкурсу.

 

4. Переможці (І місце – 1, ІІ місце – 1, ІІІ місце – 1) IIІ етапу Конкурсу визначаються в кожній номінації: «Українська популярна музика» та «Світовий хіт» окремо серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

 

VI. Фінансування

 

1. Витрати на проведення ІІ етапу Конкурсу та відрядження учасників для участі в обласному ІІІ етапі Конкурсу здійснюються за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.

 

2. Витрати на проведення ІІІ етапу Конкурсу та нагородження переможців здійснюються за рахунок коштів департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу позашкільної

освіти та роботи з інтернатними

закладами управління дошкільної,

загальної, середньої та позашкільної

освіти департаменту освіти, науки та

молодіжної політики облдержадміністрації            Ірина Опалко

 

 

Категорія: Накази | Додав: ifdcev
Переглядів: 100 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зареєструватись