Головна » Документи » Накази

Наказ департаменту освіти, науки та молодіжної політики №17 від 12.01.2018р.
17.01.2018, 14:15
 
   

  
УКРАЇНА

 

  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ та молодіжної політики  

__

 

НАКАЗ

від 12.01.2018 р.               м. Івано-Франківськ                              17

 

 

Про проведення

обласного конкурсу солістів

«Пісенний вернісаж» серед учнів

закладів професійно-технічної освіти

 

 

Відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25.12.2015 р. № 42-2/2015 зі змінами від 10.06.2016 р. № 218-5/2016, від 09.12.2016 р. № 342-11/2016, від 10.03.2017 р. № 445-13/2017, від 30.06.2017 р. № 542-16/2017, від 08.12.2017 року № 679-19/2017, з метою популяризації сучасної української пісні, підтримки та розвитку вокального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності, розширення репертуарного кругозору учасників конкурсу, налагодження творчих контактів між керівниками вокальних колективів, виховання високої духовності та культури в молодіжному середовищі, змістовного проведення дозвілля молоді

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Івано-Франківському державному центру естетичного виховання (Кузбит М.В.) організувати і провести 27 лютого 2018 року о 10 год. в приміщенні Вищого професійного училища №13 м. Івано-Франківська (вул. Пасічна, 10а) II етап обласного конкурсу солістів «Пісенний вернісаж» серед учнів закладів професійно-технічної освіти (далі – Конкурс).

2. Затвердити склад журі обласного конкурсу солістів «Пісенний вернісаж» серед учнів закладів професійно-технічної освіти (додаток 1).

3. Директорам закладів професійно-технічної освіти:

3.1 Надіслати до 21.02.2018 р. на електронну адресу ІФДЦЕВ ifdcev@ukr.net інформацію про проведення І етапу Конкурсу у закладі.

3.2. Забезпечити участь переможців I етапу у II етапі Конкурсу.

4. Директору ВПУ №13 м. Івано-Франківська Данилюку М.П. забезпечити належні умови для проведення Конкурсу. 

5. Видатки на проведення Конкурсу провести за рахунок коштів департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, передбачених на реалізацію інших освітніх програм (підпрограма 4 «Обдаровані діти», п.4.10), згідно кошторису (додаток 2).

6. Координацію роботи щодо проведення Конкурсу покласти на директора Івано-Франківського державного центру естетичного виховання М.В.Кузбита.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор департаменту                                          В.Є.Кімакович

 

 

 

 

 

 

              Додаток 1

                                                       до наказу департаменту освіти,    

                                                науки та молодіжної політики  

                                облдержадміністрації

                                 від 12.01.2018 р. № 17

 

 

Склад журі

обласного конкурсу солістів «Пісенний вернісаж»

серед учнів закладів професійно-технічної освіти

 

Кузбит М.

-директор Івано-Франківського державного центру естетичного виховання, Заслужений працівник культури України, голова журі

 

 

 

Ватащук В.

 

 

Члени журі:

 

-керівник гуртка Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

Деделюк С.

 

 

Левицька О.

-в.о заступника директора Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

-методист Центрального Народного дому м. Івано-Франківська (за згодою)

 

 

В.Михайлович

 

 

Салабай Г.

-керівник гуртка Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

-методист Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

Шподар Л.

-методист Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

 

 

 

 

УМОВИ

про обласний конкурс солістів «Пісенний вернісаж» серед учнів закладів професійно – технічної освіти та студентів закладів вищої освіти

 

І. Загальні положення

 

1. Положення про обласний конкурс солістів «Пісенний вернісаж» серед учнів закладів професійно – технічної освіти та студентів закладів вищої освіти (далі - Положення) регулює порядок проведення обласного конкурсу солістів «Пісенний вернісаж» серед учнів закладів професійно – технічної освіти та студентів закладів вищої освіти.

 

2. Положення розроблене відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25.12.2015р. №42-2/2015 (зі змінами).

 

3. Метою Положення є визначення порядку та умов проведення обласного конкурсу солістів «Пісенний вернісаж» серед учнів закладів професійно – технічної освіти та студентів закладів вищої освіти (далі - Конкурс).

 

ІІ. Організація Конкурсу

 

1. Конкурс проводиться щорічно департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації та Івано-Франківським державним центром естетичного виховання (далі - ІФДЦЕВ).

 

2. Метою Конкурсу є популяризація сучасної української пісні, підтримка та розвиток вокального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності, розширення репертуарного кругозору учасників конкурсу, виховання високої духовності та культури в молодіжному середовищі, змістовного проведення дозвілля молоді.

 

3. Конкурс проводиться у два етапи:

І етап - на рівні закладу освіти (між навчальними групами);

ІІ етап - на обласному рівні.

 

4. Місце, дата, час проведення Конкурсу, строк прийняття документів визначаються наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

5. Наказ департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації надсилається у навчальні заклади та оприлюднюється на офіційному сайті ІФДЦЕВ не пізніше, ніж за 20 календарних днів до початку Конкурсу.

6. Заявки для участі в Конкурсі подаються в ІФДЦЕВ у електронному вигляді за 10 днів до визначеної дати проведення Конкурсу та в 5 примірниках у день проведення Конкурсу у паперовій формі за підписом директора закладу.

 

IІІ. Вимоги до конкурсної програми та критерії оцінювання виступів

 

1. Заклад професійно – технічної та вищої освіти на Конкурс представляє трьох учасників у таких номінаціях: «Українська популярна музика» (пісні сучасних, вітчизняних композиторів), «Народна пісня» та «Світовий хіт» (пісні зарубіжних композиторів).

 

2. Критерії оцінювання виступів конкурсантів: виконавська, акторська майстерність, якість фонограм, сценічна культура учасників, відповідність репертуару вимогам Конкурсу.

 

3. Учасники Конкурсу мають право на самостійний вибір форми музичного супроводу – фонограма «мінус», acapella, живий акомпанемент або інструментальна фонограма, записана на USB флеш пам'ять.

 

ІV. Визначення та нагородження переможців ІІ етапу Конкурсу

 

1. Для оцінювання виступів учасників ІІ етапу Конкурсу та визначення переможців утворюється журі Конкурсу, склад якого затверджується наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

2. Результат проведення ІІ етапу Конкурсу затверджується відповідним наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації на підставі протоколу журі.

 

3.Переможцями вважаються учасники Конкурсу, які посіли І-ІІІ місця відповідно до набраної кількості балів у кожній номінації, окремо серед закладів професійно – технічної та вищої освіти.

 

V. Фінансування

 

1. Витрати на відрядження учасників Конкурсу здійснюються за рахунок коштів закладів освіти.

 

2. Витрати на проведення ІІ етапу Конкурсу та нагородження переможців здійснюється за рахунок департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації у межах визначених кошторисних призначень.

 

 

Директор ІФДЦЕВ                                               Михайло Кузбит

Категорія: Накази | Додав: ifdcev
Переглядів: 71 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зареєструватись