Головна » Документи » Накази

Наказ департаменту ОНМП №74 від 07.02.2017 р
09.02.2017, 12:17

 

       УКРАЇНА

 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

           ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

 

                                              

                                                                         НАКАЗ

                  від  07.02.2017 р.                м. Івано-Франківськ                                     № 74

 

 

Про підсумки

обласного конкурсу

«Розколяда»

 

      Відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на         2016-2023 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 25.12.2015 р. № 42-2/2015 (зі змінами та доповненнями), згідно з Положенням про обласний конкурс «Розколяда», затвердженим наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 16.12.2015 р. №566 та зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області від 18.12.2015 р. №16/2266, з метою відродження народних традицій, пропаганди українського фольклору та етнографії, збереження звичаїв та обрядів серед учнівської молоді, залучення її до участі в національно-релігійних святах, забезпечення змістовного дозвілля 15 січня 2017 року в приміщенні обласної філармонії відбувся обласний конкурс  «Розколяда».

       На підставі висновків журі обласного конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Визнати переможцями обласного конкурсу «Розколяда» та нагородити грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики і цінними подарунками за зайняті місця:

    

        Гран-прі - Фольклорний колектив «Маленькі бойки» Перегінської ЗОШ           

                           I-III  ст. №1 Рожнятівської районної ради (керівник Анна          

                           Чічак).

        I місце  -   Гурт колядників «Джерельце» НВК №10 Калуської міської    

                          ради  (керівник Катерина Цюпин);

                      -   Гурт колядників ВПУ №21 (керівники Ольга Терешкун та  

                          Василь Яковишин).

        II місце -   Фольклорний гурт ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Івано-Франківської    

                          міської ради  (керівник Тетяна Шиптур);

                       -  Гурт колядників Стецівської ЗОШ І-ІІІ Снятинської районної              

                          ради  (керівник Галина Гуменюк);

                        - Гурт колядників Рогатинської школи естетичного виховання    

                        Рогатинської районної ради (керівники Надія Грицишин та           

                       Любомир Левків).

       III місце -  Фольклорний гурт Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ст.     Верховинської районної ради                                  (керівники Ярослав Бельмега та Андрій Кікінчук);

-Гурт колядників Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ст. Тисменицької районної ради (керівник Василь Моздір);

-Гурт колядників Студінської ЗОШ І-ІІ ст. Калуської районної ради (керівник Ірина Юрків);

-Гурт колядників ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Коломийської міської ради (керівник Богдан Гринюк).

 

   2. Нагородити грамотою департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації за високу виконавську майстерність та оригінальність виступу дитячо-юнацьку хорову капелу «Вівчарик» центру дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської міської ради (керівники Ярема та Ірина Павлик).

      3. Івано-Франківському державному центру естетичного виховання:

         3.1.Довести наказ до відома керівникам місцевих органів управління освітою.

   3.2. Висвітлити результати проведення обласного конкурсу «Розколяда» на сайтах ifdcev@ukr.net та департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

      4.Керівникам місцевих органів управління освітою:

         4.1. Проаналізувати результати обласного конкурсу «Розколяда» та довести наказ до відома керівників закладів освіти районів, міст, об’єднаних територіальних громад (додаток).

    4.2. Керівникам Галицької, Городенківської, Долинської районних рад, Бурштинської, Яремчанської міських рад, Печеніжинської та Верхнянської об’єднаних територіальних громад звернути увагу на порушення вимог Положення про проведення обласного конкурсу «Розколяда».

          5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

  Директор департаменту                                                               Віктор Кімакович

                                                                 

 

                                                                  Додаток

                                                                                                      до наказу департаменту освіти,

                                                                                                  науки та молодіжної політики

                                                                                         облдержадміністрації   

                                                                                                      від 07.02 2017 р.  №74                                                                                                         

 

Інформація

про проведення обласного конкурсу «Розколяда»

 

     Відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на          2016-2023 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 25.12.2015 р. № 42-2/2015 (зі змінами та доповненнями), згідно з Положенням про обласний конкурс «Розколяда», затвердженим наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 16.12.2015 р. №566 та зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області від 18.12.2015 р. №16/2266, з метою відродження народних традицій, пропаганди українського фольклору та етнографії, збереження звичаїв та обрядів серед учнівської молоді, залучення її до участі в національно-релігійних святах, забезпечення змістовного дозвілля 15 січня 2017 року в приміщенні обласної філармонії відбувся обласний конкурс  «Розколяда».

      У конкурсі взяли участь 14 районів, 5 міст, 2 об’єднані територіальні громади, один колектив від професійно-технічної освіти. Колектив з м.Болехова не прибув, хоч заявку на участь в конкурсі прислали.

      Згідно з Положенням про обласний конкурс, у районах (містах, ОТГ) був проведений І етап, в якому взяли участь 455 шкіл та 15 позашкільних навчальних закладів, а це 6429 учасників. У ІІ турі взяло участь 23 колективи з загальною кількістю 573 учні.

      Учасники конкурсу показали різноманітні дійства, виконували оригінальні колядки, щедрівки, віншування, представляли різноманітні костюми.

      Обласний конкурс виявив самобутні фольклорні колективи та гурти, які заслуговують на увагу: це фольклорний колектив «Маленькі бойки» Перегінської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рожнятівської районної ради (керівник Ганна Чічак), фольклорний гурт «Зернятко» Фитківської ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянської районної ради (керівник Оксана Івасик), фольклорний гурт Мишинської ЗОШ І-ІІ ст. Коломийської районної ради (керівник Марія Андрусяк).

       Найкраще вокальне виконання продемонстрували дитячо-юнацька хорова капела «Вівчарик» центру дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської міської ради (керівники Ярема та Ірина Павлик), гурти колядників «Джерельце» НВК №10 Калуської міської ради (керівник Катерина Цюпин), ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Івано-Франківської міської ради (керівник Тетяна Шиптур), ВПУ №21 (керівники Ольга Терешкун та Василь Яковишин),  зведений  колектив колядників Тлумацького районного будинку дитячої та юнацької творчості та гімназії (керівник Світлана Козак).

      Виступи гуртів Стецівської ЗОШ І-ІІІ ст. Снятинської районної ради (керівник Галина Гуменюк), Рогатинської школи естетичного виховання (керівники Надія Грицишин та Любомир Левків) вразили творчою індивідуальністю, емоційністю виконанням колядок, сценічною культурою та чудовими костюмами.

      Найхарактерніший зразок автентичного фольклору представив гурт колядників Красноілівської ЗОШ І-ІІІ ст. Верховинської районної ради (керівники Ярослав Бельмега та Андрій Кікінчук).

     Зведені колективи колядників природничо-математичного ліцею, будинку дитячої та юнацької творчості та гімназії №1 Долинської районної ради (керівники Олег Якимів, Світлана Петрів та Іванна Котович) та Городенківської ЗОШ I-III ст. №1 Городенківської районної ради (керівник Світлана Жуковська та Ігор Тучак) показали високу майстерність виконання, цікаве вирішення сюжетної постановки та професіональний музичний супровід, але не дотримались Положення про проведення обласного конкурсу «Розколяда»  в частині тривалості виступу.

      Вдало показали емоційність і динаміку творів гурти колядників  Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник  Петро Штих) та Микитинецької  ЗОШ І-ІІ ст. Косівської районної ради (керівники Юрій Атаманюк та Микола Явдошняк).

       Цікавим і добре продуманим був виступ гурту колядників Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ст. Тисменицької районної ради (керівник Василь Моздір), де  вдале поєднання співу з музичним супроводом учнів Лисецького навчально-виховного комплексу підкреслило цілісність композиції.

       Крім вищезгаданих гуртів та колективів  не дотримались Положення про обласний конкурс «Розколяда» в частині тривалості виступу Галицький,  Коломийський райони, м.Яремче, м.Бурштин та Сопівська ЗОШ І-ІІІ ст.  Печеніжинської об’єднаної територіальної громади.

       Недостатньо шкіл взяло участь в I етапі конкурсу.

Таблиця участі шкіл в I етапі конкурсу

     

Назва

районів (міст)

Загальна к-сть шкіл

К-сть шкіл, які брали участь в I етапі

К-сть учнів, які брали участь в I етапі

К-сть ПНЗ, які брали участь в I етапі

% від заг.

к-сті шкіл

1.

Богородчанський

40

23

647

2

57,5

2.

Верховинський

35

15

168

-

43

3.

Галицький

46

14

163

1

30,5

4.

Городенківський

36

36

542

1

100

5.

Долинський

45

33

440

1

73,5

6.

Калуський

39

20

210

1

51,5

7.

Коломийський

58

40

543

-

69

8.

Косівський

55

32

324

-

58,2

9.

Надвірнянський

43

29

435

-

67,5

10.

Рогатинський

54

19

252

1

35,2

11.

Рожнятівський

39

15

281

-

38,5

12.

Снятинський

46

35

320

-

76

13.

Тлумацький

35

20

188

2

57,2

14.

Тисменицький

43

30

691

-

70

15.

м.Івано-Франківськ

41

35

488

3

85,5

16.

м. Коломия

11

11

145

1

100

17.

м.Калуш

12

12

287

1

100

18.

м.Болехів

8

8

117

1

100

19.

м. Бурштин

5

-

-

-

-

20.

м. Яремче

9

8

128

-

89

Всього

700

455

6429

15

65

 

      Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради не провів I етапу конкурсу, в зв’язку з карантином, але на II етап прислав гурт колядників з Бурштинської гімназії.

      На низькому рівні виступив гурт колядників Верхнянської ЗОШ I- III ст. Верхнянської територіальної об’єднаної громади (керівник Ольга Бігун).

      В гурті колядників Космацької ЗОШ I-II ст. Богородчанської районної ради з 20 учасників 10 дорослих, але це конкурс серед учнів.

      Керівникам гуртів та колективів колядників слід уважно підбирати репертуар та враховувати теситурні можливості учасників.

      На майбутнє не допускати об'єднання двох-трьох колективів і представляти на конкурс як один колектив. На місцях слід чітко визначитись з одним переможцем – колективом чи гуртом і вчасно подавати заявки.

 

 

 

 

 

        Директор ІФДЦЕВ                                                                        Михайло Кузбит

 

 

Протокол

засідання журі обласного конкурсу « Розколяда»

 

Підвівши підсумки обласного конкурсу «Розколяда» журі визначило:

 

1.Дитячо-юнацька хорова капела «Вівчарик» центру дитячої та                

      юнацької творчості Івано-Франківської міської ради

      (керівники Ярема та Ірина Павлик)- 103,5 б.

 2. Зведений колектив колядників природничо-математичного ліцею,   

  будинку дитячої та юнацької творчості та гімназії №1 Долинської районної   

   ради (керівники Олег Якимів, Світлана Петрів та Іванна Котович) – 102,6 б.

3. Фольклорний колектив «Маленькі бойки» Перегінської ЗОШ           

      I-III  ст. №1 Рожнятівської районної ради (керівникАнна Чічак). -100,6 б.

4. Гурт колядників «Джерельце» НВК №10 Калуської міської    

       ради  (керівник Катерина Цюпин) -100,4 б.

5. Гурт колядників ВПУ №21 (керівники Ольга Терешкун та  

     Василь Яковишин).- 100,0 б.

6. Фольклорний гурт ЗОШ №6 Івано-Франківської міської ради                         

     (керівник Тетяна Шиптур) – 99,5 б.

7.Зведений гурт колядників будинку дитячої та юнацької творчості та гімназії Тлумацької районної ради (керівник Світлана Козак) -98,6 б.

8. Гурт колядників Стецівської ЗОШ Снятинської районної ради (керівник Галина Гуменюк). -98,5 б.

9. Гурт колядників Рогатинської школи естетичного виховання    

    (керівники Надія Грицишин та Любомир Левків) -98,2 б.

10.Фольклорний гурт Красноілівської ЗОШ І-ІІІ ст. Верховинської районної ради (керівники Ярослав Бельмега та Андрій Кікінчук).-98,0 б.

11. Гурт  колядників Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1Городенківської районної ради (керівник Світлана Жуковська та Ігор Тучак) -98,0 б.

12. Зведений гурт колядників Галицької ЗОШ  І-ІІІ ст..№1 та гімназії (керівники Петро Штих та Ірина Гріца) - 97,3б.

13. Гурт колядників Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ст. Тисменицької районної ради (керівник Василь Моздір). -97,2 б.

14. Гурт колядників Студінської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Ірина Юрків) -97,0 б.

15. Гурт колядників ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Коломийської міської ради  (керівник Богдан Гринюк) -92,6 б.

16.Фольклорний гурт Мишинської ЗОШ І-ІІ ст. коломийської районної ради  ( керівник Марія Андрусяк) -92,5 б

17. Гурт колядників Бурштинської гімназії (керівник Ганна Кімокін) – 90,2 б

18. Гурт колядників Микитенецької ЗОШ І-ІІ ст. Косівської районної ради (керівники Юрій Атаманюк та Микола Явдовшняк) -89,5б.

19.Фольклорний колектив «Зернятко» Фитківської ЗОШ І-ІІІ ст.. Надвірнянської районної ради (керівник Оксана Івасик) -87,5 б.

20.Гурт колядників Космацької ЗОШ І-ІІ ст. Богородчанської районної ради (керівник Оксана Луцак) -86,5

21. Гурт колядників Сопівської ЗОШ І-ІІІ ст. Печеніжинської ОТГ (керівник Наталія Ковальова)- 84,5 б.

22. Гурт «Надія» Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ст. Яремчанської міської ради (керівник Володимир Мироняк) -83,8 б.

23. Гурт колядників Верхнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Верхнянської ОТГ – 76,8 б.

 

 

Голова журі:                                                            Христина Фіцалович

Заступник голови журі:                                            Михайло Кузбит

 

Члени журі:                                                              Мар'яна Бас

                                                                                Стефанія Капустинська

                                                                                Надія Дюг

                                                                                Ірина Опалко

                                                                                Віра Парипа

                                                                                Віктор Римар

 

 

Протокол

засідання журі обласного конкурсу « Розколяда»

 

Підвівши підсумки обласного конкурсу «Розколяда» журі визначило

переможців:

 

   Гран-прі - Фольклорний колектив «Маленькі бойки» Перегінської ЗОШ           

                       I-III  ст. №1 Рожнятівської районної ради (керівник Анна          

                       Чічак)-100,6 б.

   I місце  -   Гурт колядників «Джерельце» НВК №10 Калуської міської    

                       ради  (керівник Катерина Цюпин)-100,4 б.

                      -  Гурт колядників ВПУ №21 (керівники Ольга Терешкун та  

                        Василь Яковишин)-100,0 б.

   II місце -   Фольклорний гурт ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Івано-Франківської   

                       міської ради (керівник Тетяна Шиптур) - 99,5 б.                     

                      - Гурт колядників Стецівської ЗОШ Снятинської районної ради 

                       (керівник Галина Гуменюк) – 98,5 б

                      - Гурт колядників Рогатинської школи естетичного виховання    

                        Рогатинської районної ради (керівники Надія Грицишин та           

                       Любомир Левків) - 98,2 б.

   III місце     -Фольклорний гурт Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ст. Верховинської                

                  районної ради (керівники Ярослав Бельмега та Андрій  

                  Кікінчук)- 98,0 б.

             -Гурт колядників Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ст. Тисменицької районної ради (керівник                          Василь Моздір) - 97,2 б.            

             -Гурт колядників Студінської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Ірина Юрків) - 97,0 б.

             -Гурт колядників ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Коломийської міської ради (керівник Богдан Гринюк)                 - 92,6 б

    

 

Голова журі:                                                            Христина Фіцалович

Заступник голови журі:                                            Михайло Кузбит

 

Члени журі:                                                                Мар'яна Бас

                                                                                  Стефанія Капустинська

                                                                                  Надія Дюг

                                                                                  Ірина Опалко

                                                                                  Віра Парипа

                                                                                  Віктор Римар

Категорія: Накази | Додав: ifdcev
Переглядів: 134 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зареєструватись