Головна » Документи » Накази

Наказ департаменту освіти, науки та молодіжної політики №518 від 29.09.2017р.
10.10.2017, 09:55УКРАЇНА

 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ та молодіжної політики

__

 

НАКАЗ

від 29.09.2017р.                                м.Івано-Франківськ                                     № 518

 

Про проведення обласного конкурсу

солістів «Пісенний дивограй»

серед учнів загальноосвітніх

та вихованців позашкільних

навчальних закладів

 

Відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 25.12.2015 р. № 42-2/2015 зі змінами від 10.06.2016 р. № 218-5/2016, від 09.12.2016 р. № 342-11/2016, 10.03.2017р. №445- 13/2017, від 30.06.2017р. №542-16/2017 з метою популяризації сучасної української пісні, пропаганди, підтримки та розвитку вокального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності, розширення репертуарного кругозору учасників конкурсу, налагодження творчих контактів між керівниками вокальних колективів, виховання високої духовності та культури в молодіжному середовищі, змістовного проведення дозвілля молоді

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести 26 жовтня 2017 р. о 10 год. в приміщенні загальноосвітньої школи №15 м. Івано - Франківська обласний конкурс солістів «Пісенний дивограй» серед учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів.

2. Затвердити склад журі (додаток 1).

3. Фінансування витрат на проведення конкурсу провести за рахунок коштів департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, передбачених на інші освітні програми (підпрограма 4 «Обдаровані діти», п.4.10), згідно з кошторисом (додаток 2).

4. Керівникам місцевих органів управління освітою:

4.1. До 16.10.2017 р. провести І етап конкурсу(районний, міський). Взяти до уваги, що учні і вихованці загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів об’єднаних територіальних громад беруть участь у І етапі конкурсу за територіальним принципом в районах і містах.

  1. 2. До 20.10.2017 р. надіслати на електронну адресу ІФДЦЕВ ifdcev@ukr.net інформацію про проведення І етапу конкурсу.

4.3. Забезпечити своєчасну явку і відповідну безпеку здоров'я та життя учасників обласного конкурсу.

4.4. Фінансування витрат на відрядження учасників обласного конкурсу провести за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.

5. Координацію роботи щодо проведення конкурсу покласти на директора Івано-Франківського державного центру естетичного виховання М.В. Кузбита.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор департаменту                                                                   Віктор Кімакович

 

 

Додаток 1

до наказу департаменту освіти,

науки та молодіжної політики

облдержадміністрації

від 29.09.2017 р.                                                                                              №518

 

Склад журі

обласного конкурсу солістів «Пісенний дивограй»

 

 

М.Кузбит

-директор Івано-Франківського державного центру естетичного виховання, Заслужений працівник культури України, голова журі

 

 

 

І.Опалко

Члени журі:

 

-начальник відділу позашкільної освіти та роботи з інтернатнимизакладами управління дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

С.Деделюк

-в.о заступника директора Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

Г.Салабай

-методистІвано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

Л.Шподар

-методистІвано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

В. Ватащук

 

 

В.Михайлович

-керівник гуртка Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

 

-керівник гуртка Івано-Франківського державного центру естетичного виховання

В. Римар -завідувач лабораторії дисциплін естетичного циклу та фізичного виховання Івано-Франківського обласного інституту післядимної педагогічної освіти

 

 

У М О В И

 

про проведення обласного конкурсу солістів «Пісенний дивограй»

серед учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних

навчальних закладів області

 

 

І. Загальні положення

 

1. Обласний конкурс солістів «Пісенний дивограй» серед учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів області (далі: обласний конкурс солістів «Пісенний дивограй») проводиться окремо для учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів області.

 

2. Мета конкурсу – популяризація сучасної української пісні, пропаганда, підтримка та розвиток вокального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності, розширення репертуарного кругозору учасників конкурсу, налагодження творчих контактів між керівниками вокальних колективів, виховання високої духовності та культури в молодіжному середовищі, організація змістовного проведення дозвілля молоді.

 

II. Організація конкурсу

 

1. Обласний конкурс солістів «Пісенний дивограй» проводиться департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації та Івано-Франківським державним центром естетичного виховання.

 

2. Безпосереднє керівництво конкурсу покладається на Івано-Франківський державний центр естетичного виховання.

 

3. Обласний конкурс проводиться у два етапи:

І етап конкурсу - районний (міський) рівень окремо серед:

- учнів загальноосвітніх навчальних закладів;

- вихованців позашкільних навчальних закладів.

ІІ етап конкурсу - обласний рівень окремо серед:

- учнів загальноосвітніх навчальних закладів;

- вихованців позашкільних навчальних закладів.

Взяти до уваги, що учні і вихованці загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів об’єднаних територіальних громад беруть участь в конкурсі за територіальним принципом в районах і містах.

 

4. Склад оргкомітету та журі (в які входять представники району, міста та ОТГ) І етапу конкурсу затверджується наказами відповідних місцевих органів управління освітою, а ІІ етапу конкурсу – наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

5. На підставі протоколів журі І етапу конкурсу визначається переможець, який рекомендується для участі у ІІ етапі.

 

6. Заявки для участі в конкурсі подаються в Івано-Франківський державний центр естетичного виховання за 10 днів до визначеної дати проведення конкурсу за підписом керівника місцевого органу управління освітою.

 

III. Проведення конкурсу

 

1. Конкурс проводиться щорічно.

 

2. Публікація наказу про проведення ІІ етапу конкурсу в друкованих засобах масової інформації та оприлюднення його на офіційних веб-сайтах департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківського державного центру естетичного виховання здійснюються не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку конкурсу.

 

3. В наказі про проведення конкурсу повинні міститися такі відомості:

1) місце, дата і час проведення конкурсу;

2) строк прийняття документів.

В наказі може міститися інша додаткова інформація, що не суперечить законодавству.

 

IV. Вимоги до конкурсної програми

 

1. Загальноосвітній навчальний заклад на ІІ етап обласного конкурсу від району (міста), представляє одного учасника в одній із 2-х номінацій: «Українська популярна музика» (пісні сучасних, вітчизняних композиторів та народні пісні), «Світовий хіт» (пісні зарубіжних композиторів).

 

2. Позашкільний навчальний заклад на ІІ етап обласного конкурсу від району (міста), представляє одного учасника в одній із 2-х номінацій: «Українська популярна музика» (пісні сучасних, вітчизняних композиторів та народні пісні), «Світовий хіт» (пісні зарубіжних композиторів).

 

3. Критерії оцінювання: виконавська, акторська майстерність, якість фонограм, сценічна культура учасників, відповідність репертуару вимогам конкурсу.

 

4. Учасники конкурсу мають право на самостійний вибір форми музичного супроводу – фонограма «мінус», acapella, живий акомпанемент або інструментальна фонограма, записана на USB флеш пам'ять.

 

V. Визначення та нагородження переможців конкурсу

 

1. Результати проведення ІІ етапу конкурсу затверджуються відповідним наказом департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації на підставі протоколу обласного журі.

 

2. Переможцями вважаються учасники конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів за результатами ІІ етапу конкурсу.

 

3. Переможці ІІ етапу конкурсу визначаються в одній із двох номінацій: «Українська популярна музика» та «Світовий хіт» окремо серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (максимальна кількість переможців – не більше 12 осіб).

 

VI. Фінансування

 

1. Витрати на проведення І етапу конкурсу та відрядження учасників на обласний конкурс здійснюються за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.

 

2. Витрати на проведення ІІ етапу конкурсу та нагородження переможців здійснюється за рахунок департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

 

Директор

Івано-Франківського

державного центру

естетичного виховання                                                                        Михайло Кузбит

 

Категорія: Накази | Додав: ifdcev
Переглядів: 160 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зареєструватись